Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
FİYAT
Filtreleme

Kadife Kaplı Yasin-i Şerif Cüzü Toptan Fiyatlarla

Kadife Kaplı Yasin Kitabı Mevlidimvar.com'da

Kadife kaplı yasin-i şerif çeşitlerini, uygun fiyata ve kendi isteğinize uygun tasarımlarla sitemizde bulabilirsiniz.Söz konusu Kur’an-ı Kerim ya da bu tarz ürünler olduğu zaman insanlar hiç olmadığı kadar dikkatli olmaya özen gösteriyor. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi hiç şüphesiz ki kalitesiz yerlerden yapılacak olanalışverişlerin sonrasında ortaya çok daha ciddi sonuçlar çıkabiliyor. Böylesi durumları ortaya çıkmasının engellenmesi adına öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken şeylerin başında mutlaka kaliteli ve etkili çalışmalar yapan isimlerile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Sitemizde yer alan kadife yasin cüzü ile birlikte ise insanların akıllarında herhangi bir soru işareti kalmadan istenilen sonuçlar elde edilebiliyor.Şimdilerde pek çok farklı modelde kadife kaplı Yasin cüzlerini incelemek ve bunlar arasından seçim yapmak mümkün hale geldi. Kenarları metalli olan ve 1. sınıf özel işçilikli lüks kadife ile kaplanmış olan kadife kaplı yasin cüzü pleksili olarak satın alınmak isterlerse koyu bebek pembesi,krem, toz pembe, lacivert ve fuşya renkte özel hazırlanmaktadır. Bu kitaplar eğer ki hediye olarak verilmek isteniyorsa üzerine isteğe bağlı olarak bilgiler yazılabilir. Bebek mevlidi, umre hatırası ya da vefat tarihi gibi detaylar Yasin kitabının ön kısmına büyük bir özenle yazılabilmektedir. Böylece gerekbir yere giderken hediye olarak gerekse gelecek olan misafirler için en uygun hediye oldukça kolay bir şekilde bulunmuş olur.
Bununla birlikte Allah lafızlı, isim baskılı kadife kaplamalı yasin kitabı da toz pembe,bebek pembesi, koyu gri, su yeşili, koyu su yeşili, bebek mavisi, kahverengi,mavi, buz mavisi, fuşya, krem, lacivert, gül kurusu, mor, kırmızı, yeşil,bordo, açık mavi gibi birçok farklı renkte hazırlanmaktadır. Bu tarz kadifekaplı yasin cüzü ile alakalı bilinmesi gereken şeylerden bir tanesi ise bazı ürünler için minimum sipariş tutarlarını bulunmasıdır. Yani bazı Yasin modelleri özel günler için hazırlandıklarından minimum sipariş sayısı istenmektedir. Böylece mevlit, vefat ya da doğum gibi durumlarda gelen misafirlere en iyi şekilde hediye verilmek istendiği zaman bu hediye kadife yasin cüzleri olabilecektir.
Çanta boy yasin cüzü çeşitleri ise bordo, siyah, kırmızı iken aynı şekildehafız boy kadife yasin cüzleride bu renkler içerisinden seçimler istenildiği gibi yapılabilmektedir. Gerek hafız boy gerekse çanta boy olan Yasin kitabı kapakları yine büyük bir özenle hazırlanmıştır. Yine hafız boy Yasin kitabı modelleri içerisinden seçim yapmak isteyen ancak bu seçimini sade modellerinden yapacak olan kişiler ise lafızlı olan kadife yasin cüzlerini kitaplarını inceleyerek bunlar içerisinden seçimlerini yapabiliyorlar. Bu modeller de yine en güzel renkler ile hazırlanarak insanların beğenisine sunulmuştur. Birçok kişi bu modellerin yanı sıra kadife kaplı kadife yasin cüzleri de yine büyük bir özenle satın almayı sürdürmekte.
Onların bu istekleri doğrultusunda hazırlanmış olan kadife yasin cüzü da gerek çanta boy gerekse hafız boy olarak satışa sunulmaktadır. Seçilecek olan Yasin kitabıyla alakalı eğer ki özel isteklerin mutlaka satış esnasında belirtilmesi gerekmektedir. Böylece mümkün olan en kısa süre içerisinde yasin kitabı ile alakalı çalışmalar yapılmaya başlanacaktır. Üstelik bazı siparişlerde haftaiçin 15:00 öncesinde sipariş verimi tamamlanırsa aynı gün kargoyaverilebilmektedir. Böylece özellikle de misafirlere vermek adına kadife kaplıYasin kitabı sipariş etmek isteyen ancak gecikmelerden ya da istenildiği tarzdahazırlanamamasından çekinen herkes hiçbir sorun yaşamadan isteklerini yerine getirebilecek tarzdaki Yasin kitabını seçerek verebilir. Seçim sonrasında çok kısa bir süre içinde istenilen siparişler hazırlanılacak ve büyük bir özenlepaketlenerek adresine teslim edilecektir.

Etiketler : kadife yasin cüzü, toptan kadife yasin cüzü, kadife yasin cüzleri

Çanta Boy Ölçü
Çanta Boy
128 sayfa
<span>Kadife Kaplı Yasin Cüzü Çanta Boy 128 Sayfa Mor</span>
<span>Kadife Kaplı Yasin Cüzü Çanta Boy 128 Sayfa Mor</span>
6.00 TL
Çanta Boy Ölçü
Çanta Boy
128 sayfa
<span>Çanta Boy Kadife Kaplı Yasin Kitabı Lacivert</span>
<span>Çanta Boy Kadife Kaplı Yasin Kitabı Lacivert</span>
6.00 TL
Cep Boy Ölçü
Cep Boy
128 sayfa
<span>Kadife Kaplı Yasin Kitabı 128 Sayfa İsim Baskılı Cep Boy Lacivert</span>
<span>Kadife Kaplı Yasin Kitabı 128 Sayfa İsim Baskılı Cep Boy Lacivert</span>
% 17 İndirim
6.00 TL
5.00 TL
Cep Boy Ölçü
Cep Boy
128 sayfa
<span>Kadife Kaplı Yasin Kitabı 128 Sayfa Allah Lafızlı Cep Boy Lacivert</span>
<span>Kadife Kaplı Yasin Kitabı 128 Sayfa Allah Lafızlı Cep Boy Lacivert</span>
% 17 İndirim
6.00 TL
5.00 TL
Cep Boy Ölçü
Cep Boy
128 sayfa
<span>Kadife Kaplı Yasin Kitabı 128 Sayfa Cep Boy Lacivert</span>
<span>Kadife Kaplı Yasin Kitabı 128 Sayfa Cep Boy Lacivert</span>
% 33 İndirim
6.00 TL
4.00 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.