Sepetim

0 ürün - 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00

Birlikte Kazanalım

Bizim Ürünlerimizi Pazarlayarak Para Kazanmak İstermisiniz ?

Biz Kimiz ?


Mevlit hediyelikleri üretimi tedariği ve satışını yapan bir firmayız.Bayrampaşa' da mağazamız mevcut fakat ürünlerimizin büyük bölümünü www.mevlidimvar.com sitemiz
aracılığı ile internet üzerinden satmaktayız.

Mevlidimvar.com Ortaklığı Nedir ?

Üretimini veya tedariğini yaptığımız ürünlerimizi farklı kitlelere ulaştırmak için kurguladığımız pazarlama sistemidir.Ürün tedariği, ödeme sistemi, fatura, kargo vb. işlemler mevlidimvar.com tarafından yapılmakta olup ortaklar işin ürün pazarlama kısmını yapmakta ve gelirden belirli bir oranda pay almaktadır.

Sistem Nasıl İşleyecek ?

Başvurusu olumlu bulunan ortak adayları ile sözleşme imzalanır, sözleşmede her şey açıkça yazılıdır, fakat işleyiş basit bir şekilde aşağıdaki gibidir.

1 - Ortaklarımız internet sayfalarında, sosyal medya hesaplarında veya istedikleri herhangi bir mecrada mevlidimvar.com sitesindeki görselleri kullanarak ürünlerin pazarlama işlemini yaparlar.
2 - Satış gerçekleştiğinde, internet sitemizden kendi kullanıcı bilgileri ile sipariş oluştururlar
3 - Sipariş bizim tarafımızdan istenilen yere kargolanır.
4 - Sorunsuz olarak gerçekleşen satıştan kazanılan yüzdelik payı (%20) mevlidimvar.com tarafından ortağın vermiş olduğu hesap numarasına yatırılır.


Kimler Başvurabilir ?

Mevlidimvar ortaklığına başvurmak için 18 yaşını doldurmuş olmak yeterlidir.Daha önce bu tarz iş yapmış olanlar, pazarlama konusunda referansı olanlar, aktif instagram sayfası olanlar tercih sebebimizdir.

Aşağıdaki formu doldurarak bize başvuruda bulunabilirsiniz.Başvurusu olumlu sonuçlanan kişilere  e - posta ile sözleşme gönderilecek, sözleşme imzalandıktan sonra ortaklık işlemleri başlayacaktır.

  


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.