Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
FİYAT
Filtreleme

Kadife Nakışlı Yasin Kitabı ve Cüzleri

Kadife Nakışlı Yasinler Mevlidimvar.com da

Kenarları metalli olan ve 1. sınıf özel işçilikli kadife nakışlı yasin kitabı pleksili olarak satın alınmak isterlerse koyu bebek pembesi,krem, toz pembe, lacivert ve fuşya renkte özel hazırlanmaktadır. Bu kitaplar eğer ki hediye olarak verilmek isteniyorsa üzerine isteğe bağlı olarak bilgiler yazılabilir.Bebek mevlidi, umre hatırası ya da vefat tarihi gibi detaylar Yasin kitabının ön kısmına büyük bir özenle yazılabilmektedir. Böylece gerek bir yere giderken hediye olarak gerekse gelecek olan misafirler için en uygun hediye oldukça kolay bir şekilde bulunmuş olur.
Bununla birlikte Allah lafızlı, isim baskılı yasin kitabı da toz pembe,bebek pembesi, koyu gri, su yeşili, koyu su yeşili, bebek mavisi, kahverengi,mavi, buz mavisi, fuşya, krem, lacivert, gül kurusu, mor, kırmızı, yeşil,bordo, açık mavi gibi birçok farklı renkte hazırlanmaktadır. Bu tarz kadifekaplı Yasin kitapları ile alakalı bilinmesi gereken şeylerden bir tanesi isebazı ürünler için minimum sipariş tutarlarını bulunmasıdır.
Yani bazı Yasin modelleri özel günler için hazırlandıklarından minimum sipariş sayısı istenmektedir. Böylece mevlit, vefat ya da doğum gibi durumlarda gelen misafirlere en iyi şekilde hediye verilmek istendiği zaman bu hediye kadife kaplı Yasin kitapları olabilecektir. Çanta boy kadife nakışlı yasin cüzü çeşitleri ise bordo, siyah, kırmızı iken aynı şekilde hafız boy Yasin kitaplarında da bu renkler içerisinden seçimler istenildiği gibi yapılabilmektedir.
Gerek hafız boy gerekse çanta boy olan Yasin kitabı kapakları yine büyük bir özenle hazırlanmıştır. Yine hafız boy Yasin kitabı modelleri içerisinden seçim yapmak isteyen ancak bu seçimini sade modellerinden yapacak olan kişiler ise lafızlı olan Yasin kitaplarını inceleyerek bunlar içerisinden seçimlerini yapabiliyorlar. Bu modeller de yine en güzel renkler ile hazırlanarak insanların beğenisine sunulmuştur. Birçok kişi bu modellerin yanısıra kadife kaplı Yasin kitaplarını da yine büyük bir özenle satın almayısürdürmekte. Onların bu istekleri doğrultusunda hazırlanmış olan kadife Yasin cüzleri de gerek çanta boy gerekse hafız boy olarak satışa sunulmaktadır. Seçilecek olan Yasin kitabıyla alakalı eğer ki özel isteklerin mutlaka satış esnasında belirtilmesi gerekmektedir. Böylece mümkün olan en kısa süre içerisinde yasin kitabı ile alakalı çalışmalar yapılmaya başlanacaktır. Böylece özellikle de misafirlere vermek adına kadife kaplı yasin kitabı sipariş etmek isteyen ancak gecikmelerden ya da istenildiği tarzda hazırlanamamasından çekinen herkes hiçbir sorun yaşamadan isteklerini yerine getirebilecek tarzdaki Yasin kitabını seçerek verebilir. Seçim sonrasında çok kısa bir süre içinde istenilen siparişler hazırlanılacak ve büyük bir özenle paketlenerek adresine teslim edilecektir.