-
   
 
 
 
 
     
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
 

Mevlüt Hediyelikleri Çeşitleri Toptan Fiyatlarla Mevlidimvar.com'da

Bir mevlüt organizasyonunda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm mevlüt hediyelikleri, mevlüt şekeri, bebek şekeri, bebek süsleri, yasin kitapları, mevlüt süsleri çeşitleri ve mevlüt tesbihlerini sitemizde bulabilirsiniz. 

Yeni doğumlarda bebek mevlüdü okuturken, misafirlerinize bebek şekeri hediye edebilir, anı olarak saklamalarını sağlayabilirsiniz. Elma şekeri, akide şekeri, pamuk şekeri, çikolotalı lokumlu, mevyeli, sultan lokumlu, çeşitleri vardır. İstediğiniz şekerden, farklı adetlerde online siparişler verebilirsiniz. Bebek şekerlerimiz size özel günlük olarak üretilmektedir. Aynı zamanda yeni doğan bebek mevlütü yaparken ihtiyacınız  olan bebek süsleri, aynalar, sepetler, balonlar, hediye çantaları, uğur böcekleri, biberon ve cam şişe çeşitlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Bebek mevlidi hazırlıklarınızı mevlidimvar.com üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.


Mevlüt Hediyelikleri Mevlidimvar'dan Alınır 


Yeni ürünümüz olan, bebek mevlüt hediyelikleri olarak hediye edilen bebek çikolata çeşitlerine de göz atabilirsiniz. 

Doğum veya ölüm mevlütlerinde, dinleyicilerin takip ve okumaları için  fazla sayıda yasin kitapları gerekebilir. Hediye olarakta isim baskılı yasin kitabı modellerini yasin kitabı kategorisinde bulabilirsiniz. Toptan fiyatlarla kadife yasin cüzü kitaplarını online olarak satın alabilirsiniz.

Hediye edebileceğiniz ürünlerden olan kokulu tesbih çeşitlerimizi kokulu tesbih kategorisinde bulabilirsiniz. İnci tesbih, kristal tesbih, ahşap tesbih çeşitlerini, pembe, mavi, mor, yeşil, kırmızı gibi renklerini  bulabilirsiniz. En ekonomik, uygun fiyatlı kokulu tesbih modelleri mevlidimvar.com’da.

Sünnet mevlütlerinde misafirlerinize hediye edebileceğiniz şekerleri Sünnet Mevlidi kategorisinde bulabilirsiniz. Çifte kavrulmuş fıstıklı lokum, kuş lokumlu, Mevlana şekerli, badem şekerli gibi çeşitleri vardır. Siparişe özel olarak üretildiği için size en taze şekilde ulaşır. 

Asker mevlüdü yaparken  ihtiyacınız olan tüm lokum ve  şekerleri  özel ambalajı ile Asker Mevlidi kategorisinde  görebilirsiniz.
 

Mevlütte Dağıtılan Mevlüt Hediyeleri 


Seccade kategorimizde tafta, kadifeteks, şipinger, broker, şönil, halı seccade gibi değişik modeller bulunmaktadır. Çocuklar için üretilen, ufak boyutlu çocuk seccadelerinden beğendiğiniz seccadeyi çocuğunuza hediye edebilir, namaz kılması için ilk adımı atmasını sağlayabilirsiniz. 

Mevlid Paketleri kategorimizde ekonomik, lüx ve delüx olmak üzere üç farklı içeriğe sahip paket vardır.Ekonomik paket içeriğinde ; kardelen kapaklı 64 sayfa çanta boy yasin kitabı, gül kokulu tesbih, yasin tülü, lokum paketi bulunmaktadır. Lüx mevlid paketinde özel baskıya sahip yasin kitapları, tül, kese, cam şişe gibi aksesuarlarla birlikte sunulmaktadır. Paket içerikleri ürüne göre değişmekte olup, ürün detay sayfasında tam içerik bilgisini bulabilirsiniz.  Delüxe pakette çok daha farklı ve özel tasarımlara sahip ürünlerimizi bulabilirsiniz. 

Mevlit hediyelikleri süslemek için kullanabileceğiniz tül, kese, külah, kurdela, şerit gibi ürünleri Aksesuar kategorisinde bulabilirsiniz. Hediye  ürünler kategorimizde;  alkolsüz parfüm ve esanslar, lale gül tablo, osmanlı armaları ve minyatür sarıklar bulunmaktadır. Makamı İbrahim, miski el kabe, nesim-i aksam, zahretül haliç en çok beğenilen esanslardandır. 
 

Kişiye Özel Mevlüt Hediyelikleri


Kişiye özel hediyeler bölümünde;  Yapışkanlı etiketler, isim yazılı metal levhalar, kadife kutu plaketler, başarı madalyaları, baskılı kadife kutulu Kuran-i Kerim , yapboz, anı defteri,  kokulu cam şişeler, isme özel ahşap kutuları bulabilirsiniz. Ahşap kutularda meşe, ceviz ve vengel gibi modeller bulunmaktadır. Lazer baskılı, isme özel olarak üretilmektedir.

Mevlidimvar.com’da istediğiniz ürünleri telefonla veya online olarak sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme, kredi kartıyla online ödeme, havale ile ödeme yöntemlerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz. 128 bit ssl sertifikalı mevlidimvar.com’da güvenle alışveriş yapabilirsiniz.  Satış öncesi sorularınız için iletişim numaralarımızdan, yada whatsapp numaramızdan bize ulaşabilir, sorularınızı sorabilirsiniz. 
 

Mevlüt Hediyelikleri Mevlidimvar.com'da